Kontakt

Solenco AB

Stekelgatan 1
212 23 Malmö

Telefon:
0702 - 800 109
Epost:
info@solenco.se

För fakturafrågor

Har du frågor gällande fakturor kontakta ekonomi@solenco.se

Leverantör

Är du leverantör är du välkommen att kontakta oss på lev@solenco.se

Karriär

Jobba på Solenco

På sidan Karriär ser du våra lediga tjänster och kan göra en intresseanmälan.

Vill du veta mer om att jobba på Solenco eller information om spontanansökningar, prata med oss!

Vi som jobbar på Solenco

VD Solenco AB  

Kjell Knutsson

+46-702 80 01 09  
kjell@solenco.se   kjell@solenco.se

VD VVS  

Simon Fjellström

+46-705 75 39 23  
simon.fjellstrom@solenco.se   simon.fjellstrom@solenco.se

VD Automation  

Christian Benediktsson

+46-731 51 77 00  
christian@solenco.se   christian@solenco.se

 

Björn Nilsson

+46-704 84 76 56  
bjorn.nilsson@solenco.se   bjorn.nilsson@solenco.se

 

Ola Lindborg

+46-702 87 21 93  
ola.lindborg@solenco.se   ola.lindborg@solenco.se

 

Dino Ikic

+46-705 75 45 73  
dino.ikic@solenco.se   dino.ikic@solenco.se

 

Ludvig Björk Werner

+46-738 14 33 35  
ludvig.b.werner@solenco.se   ludvig.b.werner@solenco.se

 

Camilla Liljekow

+46-706 02 13 66  
camilla.liljekow@solenco.se   camilla.liljekow@solenco.se

 

Rebecca Kauffman

+46-738 54 43 44  
rebecca.kauffman@solenco.se   rebecca.kauffman@solenco.se

 

Ali Alhaddad

+46-70 306 84 61  
ali.alhaddad@solenco.se   ali.alhaddad@solenco.se

 

Axel Stenberg

+46-768 91 12 97  
axel.stenberg@solenco.se   axel.stenberg@solenco.se

 

Denis Bijelic

+46-768 91 12 89  
denis.bijelic@solenco.se   denis.bijelic@solenco.se

 

Roger Åkerlund

+46-731 51 77 07  
roger.akerlund@solenco.se   roger.akerlund@solenco.se

 

Jonas Gremmelspacher

+46-731 51 77 11  
jonas.gremmelspacher@solenco.se   jonas.gremmelspacher@solenco.se