Fokus på hållbara och lönsamma investeringar med långsiktiga kundrelationer

Kontakt

Våra kontaktpersoner är Kjell Knutsson och Simon Fjellström. Du kan också maila till oss på info@solenco.se

 

Kjell Knutsson

+46-702 80 01 09 kjell.knutsson@solenco.se

Simon Fjellström

+46-705 75 39 23 simon.fjellstrom@solenco.se

Björn Nilsson

+46-704 84 76 56 bjorn.nilsson@solenco.se

Ola Lindborg

+46-702 87 21 93 ola.lindborg@solenco.se

Lars Lindborg

+46-702 87 29 76 lars.lindborg@solenco.se

Dino Ikic

+46-705 75 45 73 dino.ikic@solenco.se

Char-Crit Ho

+46-705 75 97 86 char-crit.ho@solenco.se

Ludvig Björk Werner

+46-738 14 33 35 ludvig.b.werner@solenco.se

Stefan Jakovljevic

+46-705 75 97 28 stefan.jakovljevic@solenco.se

Camilla Liljekow

+46-706 02 13 66 camilla.liljekow@solenco.se

Rebecca Kauffman

+46-738 54 43 44 rebecca.kauffman@solenco.se

Ali Alhaddad

+46-70 306 84 61 ali.alhaddad@solenco.se

Denis Bijelic

+46-768 91 12 89 denis.bijelic@solenco.se

Axel Stenberg

+46-768 91 12 97 axel.stenberg@solenco.se